Reviewers

REVIEWERS

 

2017

External Reviewers 2017


1. Dana Adamcova - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Czechy
2. Radomir Adamovsky - Czech University of Life Sciences, Praga, Czechy
3. Davut Akbolat - Süleyman Demirel University, Isparta, Turcja
4. Ahmet Almaca - Universit y of Harran, Sanliurfa, Turkey
5. Atilgan Atilgan - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
6. Mária Barančoková - Slovak Academy of Science, Słowacja
7. Dursun Bujuktas - Akdeniz University, Turcja
8. Kenan Buyuktas - Akdeniz University, Turcja
9. Patrik Burg - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Czechy
10. Juhász Csaba - University of Debrecen, Węgry
11. Ali Coskan - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
12. Kamil Ekinci - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
13. Pavol Findura - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
14. Zekai Gumus - Mustafa Kemal Üniversitesi, Turcja
15. Zdeněk Havliček - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Czechy
16. Lukáš Hlisnikovský - Crop Research Institute, Praga, Czechy
17. Volodymyr Hlotov - Lviv Polytechnic National University, Lviv, Ukraina
18. Vera Hubacikova - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Czechy
19. Dusan Huska - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
20. All Gunchak - Lviv National University, Ukraina
21. Csaba Juhász - University of Debrecen, Węgry
22. Róbert Kanka - Slovak Academy of Science, Słowacja
23. Maciej Kazula - University of Minnesota Twin Cities, USA
24. Pavol Kenderessy - Slovak Academy of Science, Słowacja
25. Maros Korenko - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
26. Mark Kozlowski - California Institute of Technology (Caltech), USA
27. Branka Kresović - Institut za kukuruz "Zemun Polje", Serbia
28. Jurik Ľuboš - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
29. Jurij Maga - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
30. Pavel Neuberger - Czech University of Life Sciences, Praga, Czechy
31. Hasan Oz - Suleyman Demirel University, Isparta,Turcja
32. Artun Ozan - Çukurova University, Adana, Turcja
33. Volodymyr Pohrebennyk - Lviv Polytechnic National University, Lviv, Ukraina
34. Burak Saltuk - Siirt University, Turcja
35. Ulas Senyigit - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
36. Aleksandra Sima - Flemish Institute for Technological Research, Mol, Belgia
37. Milada Stastna - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Czechy
38. Bohdan Stejskal - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Czechy
39. Magdalena Daria Vaverkova - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Czechy
40. Hasan Yilmaz - Suleyman Demirel University, Isparta,Turcja
41. Gerlind Weber - University of Natural Resources and Life Sciences, Viedeń, Austria

Polish Reviewers 2017

1. Jacek Antonkiewicz - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
2. Anna Barańska - AGH, Kraków, Polska
3. Anna Baryła - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Polska
4. Piotr Bugajski - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
5. Wacław Celadyn - Politechnika Krakowska, Polska
6. Kazimierz Chmura - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska
7. Jolanta Cichowska - Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Polska
8. Marek Dąbski - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Polska
9. Jacek Domagała - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
10. Stanisław Famielec - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
11. Marcin Feltynowski - Uniwersytet Łódzki, Polska
12. Iwona Foryś - Uniwersytet Szczeciński, Polska
13. Maciej Gliniak - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
14. Tomasz Głąb - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
15. Eleonora Gonda-Soroczyńska - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska
16. Stanisław Gruszczyński - AGH, Kraków, Polska
17. Jerzy Grusczyński - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
18. Sławomir Iwański - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska
19. Jarosław Janus - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
20. Jerzy Jeznach - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Polska
21. Sławomir Kaczmarek - Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Bydgoszcz, Polska
22. Agnieszka Karczmarczyk - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Polska
23. Stanisław Kokoszka - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
24. Andrzej Klimek - Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy, Polska
25. Anna Krakowiak-Bal - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
26. Barbara Krzysztofik - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
27. Sławomir Kurpaska - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
28. Renata Kuśmierek - Tomaszewska - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
29. Hubert Latała - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
30. Przemysław Leń - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Polska
31. Zofia Lisiewska - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
32. Mateusz Malinowski - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
33. Grzegorz Nawalany - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
34. Marcin Niemiec - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
35. Elena Neverova-Dziopak - AGH, Kraków, Polska
36. Andrzej Nowak - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Polska
37. Robert Oleniacz - AGH, Kraków, Polska
38. Agnieszka Petryk - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Polska
39. Cezary Podsiadło - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Polska
40. Stanisław Rolbiecki - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
41. Roman Rolbiecki - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
42. Jacek Salamon - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
43. Jakub Sikora - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
44. Grzegorz Stępień - Akademia Morska w Szczecinie, Polska
45. Wojciech Szeląg - Politechnika Poznańska, Polska
46. Waldemar Treder - Instytut Ogrodnictwa, Skierniewice, Polska
47. Andrzej Wałęga - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
48. Stanisław Węglarczyk - Politechnika Krakowska, Polska
49. Andrzej Wilk - Politechnika Gdańska, Polska
50. Franciszek Woch - IUNG, Polska
51. Andrzej Wolak - Politechnika Krakowska, Polska
52. Katarzyna Wolny-Koładka - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
53. Justyna Wójcik-Leń - Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie, Polska
54. Urszula Ziemiańczyk - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
55. Agnieszka Ziernicka-Wojtaszek - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
56. Anna Zrobek-Sokolnik - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Olsztyn, Polska
57. Jacek Żarski - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska

 

2016

External Reviewers 2016

1. Dana Adamcova - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
2. Radomir Adamovsky - Czech University of Life Sciences Prague, Rep. Czeska
3. Atilgan Atilgan - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
4. Armands Auziņš - Riga Technical University, Łotwa
5. Anna Barekova - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
6. Karoly Bodnar - University of Szeged, Węgry
7. John Breen - University of Limeric, Irlandia
8. Patric Burg - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
9. Juhász Csaba - University of Debrecen, Węgry
10. Pavol Findura - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
11. Anna Geppeet - University Paris-Sorbonne, Francja
12. Bendt Hasholt - University of Copenhagen, Dania
13. Zdeněk Havliček - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
14. Lukáš Hlisnikovský - Crop Research Institute, Prague, Rep. Czeska
15. Volodymyr Hlotov - Lviv Polytechnic National University, Lviv, Ukraina
16. Michal Holubčík - University of Zilina, Zylina, Słowacja
17. Lubica Hudecová - Slovenska Technicka Univerzita v Bratyslave, Słowacja
18. Dusan Huska - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
19. Ignatavicius Gytautas - Vilnius University, Wilno, Litwa
20. Maciej Kazula - North Dakota State university, USA
21. Pavol Kolodiy - Agricultural Academy in Dublany, Ukraina
22. Maros Korenko - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
23. Mark Kozlowski - California Institute of Technology (Caltech), USA
24. Jurik Ľuboš - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
25. Wolfgang Lücke - Karl-Georg University in Goettingen, Niemcy
26. Jurij Maga - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
27. Vasyl Mamray - University of Zhytomyr, Ukraina
28. Hans Mattsson - KTH Royal Institute of Technology in Stockholm, Szwecja
29. Ladislav Menšík - Crop Research Institute, Prague, Rep. Czeska
30. Pavel Neuberger - Czech University of Life Sciences Prage, Rep. Czeska
31. Radovan Nosek - University of Zilina, Zylina, Słowacja
32. Hasan Oz - Suleyman Demirel University, Isparta,Turcja
33. Artun Ozan - Çukurova University, Adana, Turcja
34. Ferenc Palm-Fam - Kaposvari Egyetem Agrar, Węgry
35. Stefan Pogran - Slovak University of Agriculture Nitra, Słowacja
36. Volodymyr Pohrebennyk - Lviv Polytechnic National University, Lviv, Ukraina
37. Erwin Schmidt - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria
38. Walter Seher - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria
39. Ulas Senyigit - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
40. Milada Stastna - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
41. Bohdan Stejskal - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
42. Zbyněk Ulčák - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
43. Marina Valentukevičienė - Vilnius Gediminas Technical University, Wilno, Litwa
44. Magdalena Daria Vaverkova - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
45. Martins Vilnitis - Riga Technical University, Łotwa
46. Hasan Yilmaz - Suleyman Demirel University, Isparta,Turcja
47. Gerlind Weber - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria


Polish Reviewers 2016

1. Jacek Antonkiewicz - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
2. Anna Bach - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
3. Anna Barańska - AGH, Kraków, Polska
4. Henryk Bryś - Politechnika Krakowska, Polska
5. Piotr Bugajski - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
6. Wacław Celadyn - Politechnika Krakowska, Polska
7. Jolanta Cichowska - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy Bydgoszcz, Polska
8. Anna Grażyna Ciepiela - Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Polska
9. Bogusław Cieślikowski - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
10. Zbigniew Czech - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Polska
11. Iwona Foryś - Uniwersytet Szczeciński, Polska
12. Krzysztof Gawroński - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
13. Agnieszka Generowicz - Politechnika Krakowska, Polska
14. Stanisław Gruszczyński - AGH, Kraków, Polska
15. Teofil Jesionowski - Politechnika Poznańska, Polska
16. Krzysztof Jóźwiakowski - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Polska
17. Regina Kijkowska-Koźlik - Politechnika Krakowska, Polska
18. Andrzej Klimek - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
19. Stanisław Kokoszka - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
20. Sławomir Kornaś - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
21. Anna Krakowiak-Bal - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
22. Sławomir Kurpaska - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
23. Renata Kuśmierek Tomaszewska - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
24. Anna Kwartnik-Pruc - AGH, Kraków, Polska
25. Anna Lenar-Matyas - Politechnika Krakowska, Polska
26. Zofia Lisiewska - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
27. Dagmara Malina - Politechnika Krakowska, Polska
28. Mateusz Malinowski - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
29. Renata Matysik-Pejas - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
30. Antoni T. Miler - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Polska
31. Grzegorz Nawalany - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
32. Elena Neverova-Dziopak - AGH, Kraków, Polska
33. Piotr Parzych - AGH, Kraków, Polska
34. Jan Pawełek - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
35. Józef Plewniak - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
36. Stanisław Rolbiecki - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
37. Roman Rolbiecki - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
38. Jacek Salamon - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
39. Józef Jan Sanecki - Akademia Morska w Szczecinie, Polska
40. Jakub Sikora - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
41. Tadeusz Siwiec - Szkoła Główka Gospodarstwa Wiejskiego Warszawa, Polska
42. Grzegorz Skrzyński - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
43. Jacek Słupski - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
44. Katarzyna Sobolewska-Mikulska - Politechnika Warszawska, Polska
45. Stanisław Węglarczyk - Politechnika Krakowska, Polska
46. Renata Wojciechowska - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
47. Andrzej Wolak - Politechnika Krakowska, Polska
48. Katarzyna Wolny-Koładka - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
49. Jacek Żarski - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska

 

2015

Radomir Adamowski - Czech University of Life Sciences Prague (CULS), Praga, Rep. Czeska
Adamcova Dana - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
Atilgan Atilgan - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
Bodnar Karoly - University of Szeged, Węgry
Bryś Henryk - Politechnika Krakowska, Polska
Gawroński Krzysztof - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Gruszczyński Stanisław - AGH, Kraków, Polska
Hasholt Bent - University of Copenhagen, Dania
Havliček Zdeněk - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
Huska Dusan - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
Juhász Csaba - University of Debrecen, Węgry
Klimek Andrzej - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy Bydgoszcz, Polska
Kokoszka Stanisław - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Kostuch Ryszard - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Krupiński Waldemar - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Krzanowski Stanisław - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Lisiewska Zofia - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Łabędzki Leszek - Instytut Technologiczno - Przyrodniczy, Polska
Maciejewska Alina - Politechnika Warszawska, Polska
Michalec Bogusław - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Miler Antoni - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Polska
Neuberger Pavel - Uniwersytet Rolniczy w Pradze, Rep. Czeska
Noga Karol - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Palm-Fam Ferenc - Kaposvári Egyetem Agrár, Węgry
Pawełek Jan - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Piasek Zbigniew - Politechnika Krakowska, Polska
Podsiadło Cezary - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy Bydgoszcz, Polska
Pogran Štefan - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja
Rak Ryszard - Politechnika Rzeszowska, Polska
Rolbiecki Stanisław - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
Rolbiecki Roman - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
Ratomski Jerzy - Politechnika Krakowska, Polska
Rzekanowski Czesław - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska
Sanecki Józef - Akademia Morska w Szczecinie, Polska
Schmid Erwin - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria
Seher Walter - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria
Senyigit Ulas - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja
Siejka Zbigniew - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska
Stejskal Bohdan - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
Stola Władysława - IGiPZ PAN w Warszawie, Polska
Treder Waldemar - Instytut Ogrodnictwa, Skierniewice, Polska
Vaverková Magdalena - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
Valentukeviciene Marina - Vilnius Gediminas Technical University, Wilno, Litwa
Weber Gerlind - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria
Węglarczyk Stanisław - Politechnika Krakowska, Polska
Woźniak Andrzej - Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Polska
Zemanek Pavel - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska
Żarski Jacek - Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy, Bydgoszcz, Polska

 

2014

Adamcová Dana - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Atilgan Atilgan - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja

Bodnar Karoly - University of Szeged, Węgry

Bryś Henryk - Politechnika Krakowska, Polska

Burg Patrik - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Słowacja

Czerniak Andrzej - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Polska

Ćmielewski Kazimierz - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska

Eshetu Zewu - University of Addis Abeba, Etiopia

Findura Pavol - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja

Gabryś Grzegorz - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska

Gawroński Krzysztof - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Haberl Raimund - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

Hasholt Bent - University of Copenhagen, Dania

Havliček Zdeněk - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Huska Dusan - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja

Jackson Andrew - ETH Zurich, Szwajcaria

Juhász Csaba - University of Debrecen, Węgry

Jóźwiakowski Krzysztof - Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Polska

Kokoszka Stanisław - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Korenko Maros - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja

Kostuch Ryszard - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Krupiński Waldemar - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Lűcke Wolfgang - Georg-August-Universität, Göttingen, Niemcy

Miler Antoni - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Polska

Misztal Andrzej - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Neuberger Pavel - Uniwersytet Rolniczy w Pradze, Rep. Czeska

Noga Karol - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Peter Thomas - ETH Zurich, Szwajcaria

Plewniak Józef - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Pogran Štefan - Slovak University of Agriculture in Nitra, Słowacja

Ratomski Jerzy - Politechnika Krakowska, Polska

Sanecki Józef - Akademia Morska w Szczecinie, Polska

Schmid Erwin - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

Seher Walter - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

Senyigit Ulas - Suleyman Demirel Univeritesi, Isparta, Turcja

Siejka Monika - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Siejka Zbigniew - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Skibniewski Mirosław - Maryland - College Park, Stany Zjednoczone Ameryki

Sobolewska-Mikulska Katarzyna - Politechnika Warszawska, Polska

Spurny Petr - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Št'astná Milada - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Stejskal Bohdan - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Stola Władysława - IGiPZ PAN w Warszawie, Polska

Stolična Rastislava - Słowacka Akademia Nauk w Bratysławie, Słowacja

Ślizowski Ryszard - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Polska

Trebersburg Martin - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

Twardy Stanisław - Instytut Technologiczno - Przyrodniczy, Polska

Vaishar Antonin - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Vaverková Magdalena - Mendel University of Agriculture and Forestry, Brno, Rep. Czeska

Weber Gerlind - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna, Austria

Węglarczyk Stanisław - Politechnika Krakowska, Polska

 

2013

Dana Adamcová - Brno
Radomir Adamovský - Prague
Atilgan Atilgan - Isparta
Wilhelm Opitz von Boberfeld - Giessen
Károly Bodnár - Szeged
Nina Buchmann - Zurich
Julius Ernst - Vienna
Marcus Franz Glaner - Vienna
Bent Hasholt - København
Zdeněk Havliček - Brno
Josef Horvath - Szeged
Dušan Húska - Nitra
Andrew Jackson - Zurich
Csaba Juhász - Debrecen
Josep Maria Llop-Torné - Lleida
Pavel Neuberger - Prague
Ferenc Pál-Fám - Kaposvár
Thomas Peter - Zurich
Štefan Pogran - Nitra
Max W. Schmidt - Zurich
Walter Secher - Vienna
Ulas Senyigit - Isparta
Mirosław J. Skibniewski - Maryland - College Park
Milada Št'astná - Brno
Bohdan Stejskal - Brno
Stefan Stoyko - Lviv
Rastislava Stolična - Bratislava
Magdalena Vaverková - Brno
Emilio V. Carral Vilariño - Santiago de Compostela
Gerlind Weber - Vienna

Józef Beluch

Antoni Henryk Bryś

Stanisław Cebula

Kazimierz Chmura

Jacek Długosz

Barbara Gąsiorowska

Krzysztof Gawroński

Piotr Gębczyński

Ryszard Hycner

Stefa Jerzy Ignar

Krzysztof Jóźwiakowski

Andrzej Klimek

Stanisław Kokoszka

Waldemar Krupiński

Krzysztof Kuczewski

Leszek Łabędzki

Urszula LitwinAlina Maciejewska

Antoni T. Miler

Andrzej Misztal

Andrzej Nowak

Irena Celina Niedźwiecka-Filipiak

Karol Noga

Ryszard Andrzej Oleszczuk

Włodzimierz Parzonka

Jan Pawelek

Cezary Podsiadło

Janusz Rak

Beata Maria Raszka
Jerzy Ratomski

Stanisław Rolbiecki

Czesław Rzekanowski

Józef Sanecki

Katarzyna Sobolewska-Mikulska

Wladyslawa Stola

Ryszard Ślizowski

Waldemar Treder

Stanislaw Węglarczyk

Mirosław Wiatkowski

Zdzisław Wójcicki

Mirosław Żak

Jacek Żarski

 

2012

Antoni Henryk Bryś
Kazimierz Chmura
Ryszard Cymerman
Jerzy Gaca
Idzi Gajderowicz
Krzysztof Gawroński
Stanislaw Gruszczyński
Zbigniew Marian Heidrich
Janusz Hermann
Ryszard Hycner
Krzysztof Jóźwiakowski
Edmund Kaca
Roman Kadaj
Jan Kempiński
Stanislaw Krzanowski
Krzysztof Kuczewski
Edward Kujawski
Urszula Litwin
Alina Maciejewska
Grazyna Mazurkiewicz-Boroń
Boguslaw Michalec
Antoni T. Miler
Tadeusz Moskalik
Irena Celina Niedźwiecka-Filipiak
Tadeusz Niedźwiedź
Karol Noga
Stanislaw Oszczak
Jan Pawelek
Krzysztof Pulikowski
Beata Maria Raszka
Jerzy Ratomski
Marian St. Rojek
Czeslaw Rzekanowski
Józef Sanecki
Józef Sasik
Katarzyna Sobolewska-Mikulska
Wladyslawa Stola
Czeslaw Szafrański
Szymon Szewrański
Ryszard Ślizowski
Stanislaw Węglarczyk
Franciszek Woch
Tadeusz Zawora
Ryszard Źróbek
Sabina Teresa Źróbek
Jacek Żarski

 

2011

Adamczewski Zdzisław
Adamovsky Radmir
Atilgan Atilgan
Bajerowski Tomasz
Bednarczyk Tadeusz
Chmura Kazimierz
Długosz Jacek
Gawroński Krzysztof
Gruszczyński Jerzy
Huska Dusan
Hycner Ryszard
Juhasz Csaba
Klimek Andrzej
Kotovicová Jana
Krupiński Waldemar
Krzanowski Stanisław
Litwin Urszula
Łabędzki Leszek
Miler Antoni T.
Motyka Jacek
Neuberger Pavel
Noga Karol
Ostrowski Krzysztof
Pawełek Jan
Podsiadło Cezary
Preweda Edward
Przegon Wojciech
Rolbiecki Stanisław
Rzekanowski Czesław
Stejskal Bohdan
Stola Władysława
Stolicna Ratislava
Ślizowski Ryszard
Tomek Andrzej
Treder Waldemar
Twardy Stanisław
Vaverková Magdalena
Weber Gerlin
Węglarczyk Stanisław
Woźniak Andrzej
Wójcicki Zdzisław
Zemanek Pavel
Żarski Jacek